Новини

Отново доминират възпитаниците на Спортно училище в Международния турнир по борба "Пламен Боцев"

18.10.2013 14:30

Възпитаниците на Спортно училище спечелиха много отличия от участието си в поредното издание на международния турнир по борба "Пламен Боцев". Мемориалът, посветен на известният врачански борец и треньор се проведе в събота във Враца. В надпреварата, която бе за деца, момчета, кадети и юноши участваха над 200 борци от 16 български и 5 гръцки клуба. Домакините взеха по 5 златни и сребърни медала, както и 9 бронзови. Победители в своите категории станаха Георги Валентинов (момчета), Георги Тодоров, Ивайло Георгиев и Георги Кръстев (юноши). Сребърни отличия завоюваха Емилиян Лазаров (деца), Християн Ивов и Иван Дамянов (момчета), Цветан Кирилов (кадети) и Габриел Григоров (юноши). С бронз от младите ботевци се окичиха Илиян Лазаров (деца), Цветомир Георгиев,  Данаил Славчев и Мартин Иванов (кадети), както  и Петър Кюков (юноши).

Георги Тодоров от "Ботев 93" бе избран за най-техничен състезател, а врачанския тим извоюва отборната победа